
1 089 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14041ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 49.3 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 131.6 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Число індикаторів зносу | 2 |