
963 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C11070ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Almera, Primera |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 131.6 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |