
1 159 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1R049ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 160 мм |