
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C27007ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Levorg, Legacy, Outback, XV |
| Висота | 47.9 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 123 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота зовнішньої накладки | 52.6 мм |