
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C21049ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, 370Z, GT-R, FX, G, Q50, M37, Q60 |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 99.8 мм |
| Висота | 59.6 мм |
| Товщина | 13.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |