
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C2F011ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma |
| Товщина | 17.1 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 46.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |