
1 282 ₴
1 089,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C2C015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grandland X, C5 Aircross, 308, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, C4, C5, 408, 508 |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 105.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.3 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 51.8 мм |