
1 961 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3X034ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Corsa, Zafira, 9-3, 9-5, Vectra, Meriva |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 110 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Призначення | Передні колеса |