
2 261 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C31097ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar, Navara |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 49.7 мм |
| Діаметр маточини | 118 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |