
952 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C31105ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 46.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |