
1 276 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C35073ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Mirage / Space Star |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 17 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 41.8 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 100 мм |