
2 459 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C35069ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 56.3 мм |
| Діаметр маточини | 171 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Передні колеса |