
1 381 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C35036ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Galant, Lancer |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 45.5 мм |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |