
3 037 ₴
2 581,45 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3M071ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ford |
| Сумісність з моделлю | R-Class, Focus |
| Товщина | 32 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |