
3 246 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3M088ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Товщина | 32 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |