
2 033 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3M104ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, GLA-Class, A-Class |
| Тип | Вентильовані |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Висота | 51.1 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Призначення | Передні колеса |