
1 208 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3M036ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |