
1 725 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C33077ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Призначення | Передні колеса |