
2 443 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3X043ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 44 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Колір | Чорний |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Діаметр маточини | 148 мм |