
2 331 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3F032ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 44.7 мм |
| Діаметр маточини | 110 мм |
| Тип | Вентильовані |