
1 596 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3F038ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Висота | 43.3 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 98 мм |