
1 427 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C35070ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Lancer |
| Висота | 43 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Діаметр маточини | 175 мм |