
1 173 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C36022ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Terios, Prelude |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 37.5 мм |
| Діаметр маточини | 162 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Призначення | Передні колеса |