
1 391 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C36016ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Wildcat/Rocky, Feroza, Rocky |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 118 мм |