
880 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C36021ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Trevis, YRV, Cuore, Sirion |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 125 мм |
| Висота | 40.9 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |