
1 543 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C30010ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Korando, Musso Sports, Musso |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 24 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Діаметр маточини | 109 мм |