
1 128 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3R005ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Товщина | 20.6 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Колір | Чорний |
| Діаметр маточини | 100 мм |