
2 210 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3F036ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Товщина | 28 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 71.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 118 мм |