
2 304 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3A034ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5 |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 52.4 мм |
| Діаметр маточини | 68 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |