
2 196 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3A029ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A3, A6, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Eos |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 49.9 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Призначення | Передні колеса |