
951 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3W035ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Lupo |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 34.2 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Призначення | Передні колеса |