
1 502 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3A015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 56 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Призначення | Передні колеса |