
2 511 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3A023ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, A8 |
| Товщина | 30 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 136 мм |
| Висота | 59.7 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Передні колеса |