
1 630 ₴
1 385,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C34012ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Pilot, Odyssey, Prelude, CR-V, Integra, Legend, RL, NSX, HR-V, Shuttle |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 23 мм |
| Діаметр маточини | 148 мм |
| Висота | 46.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |