
2 012 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3V019ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, S70, V70, S80, XC70 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Висота | 62 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Призначення | Передні колеса |