
2 728 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3W049ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Alhambra |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Висота | 49.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |