
2 406 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C34056ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 47.1 мм |
| Діаметр маточини | 155 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |