
2 457 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C30019ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Товщина | 29 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 115 мм |
| Висота | 51.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |