
2 570 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3A031ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |