
2 097 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M039ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 54 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |