
1 231 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M024ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Призначення | Задні колеса |