
1 266 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M011ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, SL |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 164 мм |
| Висота | 55.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |