
1 770 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M041ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 164 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |