
950 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M034ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Nissan |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class, Navara |
| Товщина | 8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 164 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |