
914 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M030ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 8 мм |
| Висота | 55.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Призначення | Задні колеса |