
1 010 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M003ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, Crossfire, C-Class, 124 |
| Товщина | 9 мм |
| Висота | 53.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 164 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Високовуглецевий |