
1 856 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C43037ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, CX-9 |
| Висота | 54 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 19 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр маточини | 201 мм |