
1 188 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C43027ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Товщина | 11 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 40.8 мм |
| Діаметр маточини | 154 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |