
2 332 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C42033ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 230 мм |
| Висота | 102.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Призначення | Задні колеса |