
1 022 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C42025ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara, ES |
| Висота | 64.8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр маточини | 182 мм |